Aktualitet

Një person kërcënon me armë efektivët e Policisë në Kamzë

Shkruar nga Liberale
Një person kërcënon me armë efektivët e Policisë

Një person, për të cilin ishte ndërmarrë një operacion për shoqërimin e tij në komisariat ka kërcënuar me armë Policinë në Kamzë.

Në momentin që ka parë prezencën e policisë, autori me inicialet ,R.K ka nxjerrë armën duke kërcënuar efektivët.

Por policia ka rrethuar banesën e tij dhe po punon për kapjen e më pas shoqërimin në komisariat. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH