Aktualitet

"Një nip Kosove në Kosovë", Enver Hoxhaj takon Bashën

Shkruar nga Liberale
"Një nip Kosove në Kosovë", Enver Hoxhaj takon

Ish-kryetari i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar Kosovën. Deputeti i PDK-së, Enver Hoxhaj ka postuar një foto në Facebook ku shkruan se takimi me Bashën në Prishtinë ishte vëllazëror.

“Një nip Kosove në Kosovë! Takim vëllazëror në Prishtinë me mikun tim të madh dhe të veçantë, Lulzim Basha! Bashkëpunimi politik ndërshqiptar është jetik për të ardhmen e Ballkanit” shkruan ai.

Pas dorëheqjes nga posti i kryetarit të PD-së, Lulzim Basha thuajse është zhdukur plotësisht nga rrjetet sociale dhe ekranet.

Kjo kohë duket se po i shërben për të takuar miqtë e vjetër.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH