Showbiz

Një finale ndryshe, ish-banorët këndojnë për Luizin (VIDEO)

Shkruar nga Liberale
Një finale ndryshe, ish-banorët këndojnë për Luizin
Finalja e madhe e Big Brother po mbahet sonte dhe ka nisur me plot emocione. Që në startimin e prime të sotëm u shfaqën ish banorët të cilët kënduan këngën e maestros të modifikuar me fjalët karakteristike të gjithëcilit. Në tekstin e këngës dëgjohet Olta e cila thotë që ia la vetë Luizit fitoren. Ndërsa nga ana tjetër Ronaldo u shpreh se kishte lyer flokët për tu dukur si Luizi. Nuk mund të mungonin edhe fjalët e Kiarës, sinqerisht dhe realisht.
 
View this post on Instagram
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH