Aktualitet

Një ditë para zgjedhjeve, Yuri Kim i shkon Bashës në zyrë

Shkruar nga Liberale
Një ditë para zgjedhjeve, Yuri Kim i shkon Bashës në

Një ditë para zgjedhjeve të 25 prillit, ambasadorja e SHBA, Yuri Kim i ka shkuar në zyrë, kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Nuk dihet ende arsyeja e këtij takimi dhe pritet dalja e detajeve në vijim.

Kujtojmë që edhe presidenti Meta do të mbajë sot një konferencë për mediat, ndërsa ditën e premte ka pasur replika mes tij dhe ambasadores amerikane Yuri Kim.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH