Showbiz

Një ditë e veçantë për Kiara Titon, ja çfarë feston ajo

Shkruar nga Liberale

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë dy ish banorë të Big Brother Vip 2, ku Luizi u shpall dhe fituesi i edicionit të dytë.

Ata gjatë qëndrimit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri nisën një romancë e cila vazhdon dhe jashtë. Çifti duket mjaft i lumtur krah njëri-tjetrit, duke ndarë për ndjekësit e tyre momente shumë të lumtura nga jeta e tyre.

Ditën e sotme Kiara ka treguar se për të është një ditë shumë e veçantë, pasi janë dy festa të rëndësishme për të. E para është se prindërit e saj festojnë 30 vjetorin e martesës dhe e dyta se sot është edhe ditëlindja e mikeshës së saj më të ngushtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH