Showbiz

Nita habit banorët: Me Shpatin kemi qenë të lidhur jashtë shtëpisë së BBV

Shkruar nga Liberale
Nita habit banorët: Me Shpatin kemi qenë të lidhur jashtë

Luiz Ejlli e ka ngacmuar Nitën duke i thënë: “Nita, a u ndjeve xheloze që Shpati që kur u fut u afrua më shumë me Dean sesa me ty?”.

Por Nita i surprizoi të gjithë me përgjigjen.

“Në fakt para 4 vitesh unë dhe Shpati kemi dalë në takime bashkë. Kemi qenë fillimisht shokë, më pas kemi dalë shumë herë bashkë derisa arriti dhe një puthje, apo jo Shpat, por nuk shkoi më tej. Aq ishte dhe mbetëm shokë. Pra nuk jam bërë xheloze për Dean pasi do kisha qenë e lidhur që jashtë me Shpatin nëse do shkonin gjërat mirë", tha Nita.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH