Showbiz

Nita flet për sherrin me Zhaklin Lektarain: E bëri për të na provokuar

Shkruar nga Liberale
Nita flet për sherrin me Zhaklin Lektarain: E bëri për të na

Ish-banorja e Big Brother Vip, Nita Latifi ka qenë e ftuar në emisionin "Natën me Aulonën", ku ka folur për përplasjen që pati me Zhaklin Lekatarin pasi kjo e fundit postoi nga Beogradi duke u shprehur se ndihej e sigurt në një vend pa shqiptarë.

Nita u shpreh se është ndjerë keq kur pa këtë postim dhe e ka parë si provokim.

"Unë e kuptoj presionin që kanë njerëzit që kanë qenë pjesë e Big Brother, por postimi i Zhakut në Beograd, me flamurin serb dhe komenti i saj, më bëri të ndihem keq. Nuk e di a e kupton dikush sa keq u ndjeva kur lexova komentin e saj qe ndihej e sigurt në një vend ku nuk ka shqipe. E pashë atë foto dhe u ndjeva keq. E ndjeva të nevojshme të reagoja. Ka qenë e gabuar nga ana e Zhakut që e bëri atë postim sepse ajo e di që neve na prek, na lëndon prandaj e shoh si provokim", tha Nita.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH