Aktualitet

Nisin reshjet e borës për këtë vit, zbardhet Thethi dhe Boga

Shkruar nga Liberale
Nisin reshjet e borës për këtë vit, zbardhet Thethi dhe Boga

Për shkak të uljes së temperaturave, kanë nisur dhe reshjet e para të borës për këtë vit në Qarkun e Shkodrës.

Mësohet se paraditen e kësaj të shtune, aksi rrugor Bogë-Theth është “veshur’ nga dëbora që nisi prej orëve të para të mëngjesit.

Burimet bëjnë me dije se rruga është e kalueshme pa probleme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH