Showbiz

Nis “Dancing With the Stars”, konkurrentët ndezin skenën

Shkruar nga Liberale
Nis “Dancing With the Stars”, konkurrentët ndezin skenën

Me këngën ikonike të Whitney Houston, “I Wanna Dance With Somebody”, nisi spektakli i kërcimit “Dancing With the Stars Albania”.

 

14 konkurrentët zbritën në skenë, ku performuan kërcimin e tyre të parë. Ky është vetëm fillimi i një programi që zotohet të mbajë teleshikuesin të mbërthyer çdo të premte, ku do të transmetohet ‘live’ në ekranin e Top Channel.

 

2. Irini dhe Eltjoni

3.Sara dhe Luixhino

4.Arbri dhe Erisa

5.Deborah dhe Niko

6.Genti dhe Emanuela

7.Iliri dhe Frenki

8.Arditi dhe Jora

9.Elhaida dhe Lediani

10.Megi dhe Jurgeni

11.Salsano dhe Lori

12.Julka dhe Silvester

13.Isli dhe Ledia

14.Elona dhe Anxhelo

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH