Aktualitet

Ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, arrestohet 29-vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, arrestohet 29-vjeçari në

Policia e Tiranës ka arrestuar një 29-vjeçar i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një shtetase të mitur.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, u bë arrestimi i shtetasit me iniciale F. H., 29-vjeç, banues në kryeqytet.

29-vjeçari duke drejtuar automjetin, në rrugën “Gazmend Zajmi”, dyshohet se ka kryer vepra të turpshme dhe ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH