Showbiz

“Nga familja jonë, tek e juaja”/ Rita Ora uron kështu shqiptarët për festën e Pavarësisë

Shkruar nga Liberale
“Nga familja jonë, tek e juaja”/ Rita Ora uron kështu

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora prej ditësh po qëndron në Kosovë e shoqëruar nga familjarë të saj dhe bashkëshorti Taika Waititin.

Pas festës së ditëlindjes në Prishtinë ajo ka qëndruar edhe gjatë ditës së sotme kur po festohet 28 Nëntori.

Këtë ditë të veçantë për shqiptarët, Rita e ka uruar përmes postimeve në llogarinë e saj në Facebook dhe Instagram.

Në Facebook, krahas disa fotove me presidenten Vjosa Osmani dhe bashkëshortin e saj Taika Waititi shkruan:

“Gëzuar Ditën e Pavarësisë, Shqipëri, nga familja jonë tek e juaja!”

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH