Aktualitet

Nga e enjtja maskat me detyrim, Rama: Shmangim një mbyllje të dytë

Shkruar nga Liberale
Nga e enjtja maskat me detyrim, Rama: Shmangim një mbyllje të

Kryeministri Edi Rama tha sot se duke nisur nga e enjtja maskat do të bëhen të detyrueshme për çdo ambient dhe se shpreson që kjo masë të gjejë zbatim për të shmangur në mbyllje të dytë.

“Dua t’ju falënderoj që jeni ndihmë në vendosjen e maskave të cilat nga e enjtja do jenë të detyrueshme. Shpresoj që kjo masë të zbatohet nga qytetarët, që çdo individë të bënte detyrën e vet të vogël përballë asaj që do të ndodhte në një mbyllje të dytë për shkak të këtij virusi të pabesë.”, tha Rama. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH