Aktualitet

Gazeta Liberale sot: Nga çaji me Erdogan, tek darka me Micotaqis

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale sot: Nga çaji me Erdogan, tek darka me Micotaqis

Kryeministri në një lojë diplomatike mes dy shteteve më të fuqishme se ne dhe në përplasje të hapur me njëri-tjetrin për ujërat detare.

Dallimi mes dy takimeve e bën vet Rama, kur cilëson Erdogan mikun e tij të çmuar, ndërsa mediat greke flasin për veto të Mitcotqis pas provokimit me presidentin turk.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH