LIfe Style

Nevina ia mbyll gojën në mes të emisionit Manushit, ja ç’ndodhi

               Publikuar në : 14:51 - 18/06/19 V Liberale

Lajmi i lidhjes së moderatores Nevina Shtylla dhe futbollistit të kombëtares Eros Grezda ka marrë “dhenë“.

Lidhur me këto lajme, moderatori Edi Manushi e ka thumbuar kolegen e tij gjatë emisionit “Procesi Sportiv”.

Ai e ka i përmendur futbollistin e kombëtares: “Ti goce kujdes se ke rënë në sy shumë me këto takimet e tua të darkave”. 

Moderatorja është ngritur dhe i ka mbyllur gojën Manushit duke thënë vetëm: “Natën e mirë”./Gazeta Liberale

(Visited 8 times, 1 visits today)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *