Horoskop

Neptuni retrograd tek Peshqit/ Cilat shenjat të zodiakut preken më shumë?

Shkruar nga Liberale
Neptuni retrograd tek Peshqit/ Cilat shenjat të zodiakut preken më

Gaforrja

Që nga 30 qershori, Neptuni ka qenë retrogradë në shtëpinë tuaj të nëntë, shtëpinë e mençurisë dhe bindjes, duke sjellë një pasqyrë më të qartë në dëshirën tuaj për të zgjeruar mendjen, njohuritë dhe perspektivën tuaj. Kjo është një kohë e favorshme për t’i marrë më seriozisht studimet ose kërkimet tuaja akademike tani që gjërat janë më të qarta.

Luani

Pasiguria që keni ndjerë në lidhje me kufijtë tuaj personalë me të tjerët po bëhet më në fund e qartë ndërsa Neptuni po kthehet në retrogradë në shtëpinë tuaj të tetë. Nëse nuk ishit të sigurt se kujt do t’i vendosni “vizën e kuqe”, tani gjërat po bëhen më të qarta.

Peshqit

Këtë muaj, ndërsa Neptuni është retrogradë në shtëpinë tuaj të parë, “paqartësia” që ndjeni rreth shprehjes së karakterit tuaj do të fillojë ngadalë të zhduket. Nëse jeni ndjerë të pasigurt për mënyrën se si shpreheni, prisni derisa të merrni një ide më të mirë se si dëshironi t’ju shohin të tjerët. Mos u shqetësoni, ju do të jeni akoma vetvetja juaj, por me një vizion shumë më të qartë.

Poll
SHQIPENGLISH