Horoskop

Neptuni nisi retrogradën më 30 qershor/ Zbuloni shenjat do të preken më shumë

Shkruar nga Liberale
Neptuni nisi retrogradën më 30 qershor/ Zbuloni shenjat do të

Binjakët

Binjakët kanë ëndrra të mëdha për të ardhmen. Ata thjesht nuk kanë nevojë të nxitojnë dhe të nxitojnë sepse kjo është një periudhë për të menduar. Ju mund të merrni një paralajmërim të vogël kur bëhet fjalë për qëllimet tuaja të karrierës. Nëse keni qenë të relaksuar, Saturni ju inkurajon të përqendroheni në mënyrën e duhur të planifikimit. Edhe pse Neptuni mund të ushqejë ëndrrat tuaja, ju keni nevojë për një dozë prakticiteti. Edhe nëse rezultatet nuk vijnë shpejt, përmbajuni rregullave. Mos harroni se i duruari fiton.

Gaforrja

Një periudhë që mund t'ju tregojë shumë për rritjen dhe zhvillimin tuaj. Ju keni duruar shumë dhe sukseset tuaja flasin për këtë. Neptuni ju nxit të lidheni më shumë me njerëzit përmes përvojave tuaja. Saturni ju mëson se keni nevojë për dashurinë dhe mbështetjen e të tjerëve për të hedhur hapin tjetër. Neptuni nxjerr në pah ëndrrat tuaja ashtu si Saturni ndërsa krijoni një kapitull të ri që do të hapë derën në vitin 2026.

Virgjëresha

Nëse njerëzit ju kanë gënjyer, do ta zbuloni në këtë periudhë. Do ta zbuloni pamjen e vërtetë të partnerit nëse përqendroheni në kërkimin e së vërtetës gjatë kësaj periudhe. Në muajt e ardhshëm do të përpiqeni të vlerësoni më shumë veten dhe të bëni zgjedhje më të mira në miqësi dhe marrëdhënie romantike. Për ata që ishin në marrëdhënie, gjërat mund të përmirësohen dhe lidhja e tyre do të forcohet.

Akrepi

Shenjat e ujit kanë parë potencialin dhe fuqinë e tyre këtë sezon. Ju jeni duke u zhvilluar dhe transformuar gjatë kësaj periudhe dhe Neptuni dhe Saturni do t'ju sjellin mundësinë për të krijuar marrëdhënie më të forta romantike në të ardhmen. Do të jeni në harmoni me gjithçka që ju sjell lumturi. Kjo periudhë është e favorshme për analiza dhe mendime, por jo për marrjen e vendimeve.

Poll
SHQIPENGLISH