Showbiz

Nënë për herë të dytë, zbulohet emri i foshnjes së Rihannës

Shkruar nga Liberale
Nënë për herë të dytë, zbulohet emri i foshnjes
Emri i pazakontë i fëmijës së dytë të Rihanna dhe A$AP Rocky është zbuluar një muaj pas lindjes. Këngëtarja 35-vjeçare dhe reperi 34-vjeçar e quajtën djalin e tyre Riot Rose Mayers, sipas certifikatës së lindjes të siguruar nga The Blast. Emri mund të jetë një shenjë për këngën e A$AP ‘Riot’ e cila u publikua në korrik.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH