Showbiz

Nënë e një djali/ Reagon ish-konkurrentja e “Love Island Albania”: U largova ku dëshpërimisht...

Shkruar nga Liberale
Nënë e një djali/ Reagon ish-konkurrentja e “Love Island

Një nga ish-konkurrentet e “Love Island Albania” Xhoana Kurti ka bërë një deklaratë në Instagramin e saj pas eleminimit nga programi.

“Pikë së pari dua t’ju falenderoj të githëve për mbështjeten që më keni dhënë gjatë qëndrimit tim në vilë.

Së dyti ulje-ngritjet të cilat i kam pasur me Arlindin kanë ardhur shkak pasojë e lëkundjeve që ka pasur ai karshi lidhjes tonë gjë që më bëri të kuptoja vazhdimisht që ai nuk është një njeri i qëndrueshëm dhe nuk e di akoma se çfarë është duke kerkuar.

Se treti frika e të mos qëndruarit vetëm dhe siguria që kishte tek unë për të qëndruar ende aty e shfaqi mbrëmë gjatë “folesë së dashurisë” me Ueden kur unë u largova ku dëshpërimisht është duke shfrytëzuar 72-orarshin".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH