Aktualitet

Nëna me Covid-19 sjell në jetë foshnjën te “Koço Gliozheni”

Shkruar nga Liberale
Nëna me Covid-19 sjell në jetë foshnjën te

Dy ditë më parë në maternitetin “Koço Gliozheni”, një nënë e konfirmuar me Covid-19 ka sjellë në jetë foshnjën e saj.

Mëoshet se nëna së bashku me foshnjën kane shkuar në shtëpi. Të porsalindurit i është bërë tamponi dhe ka dal negativ për Covid.

Ndërkaq, nëna do ndiqet në shtëpi nga mjeket. Momentin e lindjes së foshnjës e publikoi në rrjetet sociale edhe ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, por nuk dha detaje.

“Heronj”, shkroi shkurt ministrja në diçiturën e fotos.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH