Aktualitet

Në cilat qytet do të ketë shtrëngata pasdite?

Shkruar nga Liberale
Në cilat qytet do të ketë shtrëngata pasdite?

Sot pasdite dhe nesër priten reshje të dobëta deri lokalisht mesatare në disa qarqe të shoqëruara me shtrëngata.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte, dt.01) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në vendet e ulëta: 15 / 27 °C

në vendet malore: 11 / 23 °C

ERA

Sot pasdite (e mërkurë, dt.31) dhe nesër (e enjte, dt.01) era pritet të jetë e lehtë deri mesatare në të gjithë vendin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH