Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Në Berlin për një telefonatë

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Në Berlin për një telefonatë

Vizita dyditore e kryeministrit në Gjermani për të sqaruar deputetët e CDU/CSU dhe qeverinë mbi dyshimet e fundit që rrezikojnë datën e konferencës ndërqeveritare Shqipëri- BE, që është hapja e vërtetë e negociatave.

Paketa Antishpifje dhe ndryshimet e Marrëveshjes së 5 qershorit, rrisin skepticizmin gjerman.

Këto dhe shumë të tjera do t'i lexoni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH