Aktualitet

Në 29-vjetorin e PS Rama publikon një video: Shkëlqim e rënie, po…

               Publikuar në : 08:37 - 12/06/20 liberale

Kryeministri Edi Rama sot 29-vjetorin e Partisë Socialiste ka publikuar një video për historikun e saj.

Rama shkruanm në “Facebook” se PS është forca më e madhe politike në vend, e cila ka pasur shkëlqim e rënie, ka fituar e ka humbur zgjedhje, por kurrë nuk ka gabuar duke cënuar interesin kombëtar.

“MIRËMËNGJES😊

Gëzuar ditën e lindjes së forcës më të madhe politike shqiptare, Partisë Socialiste, e cila në 29 vjet ka fituar e ka humbur zgjedhje, ka pasur shkëlqime e rënie, po kurrë nuk e ka bërë gabimin e cënimit të interesit kombëtar dhe gjithnjë ka ditur të ripërtërihet, në rrugën e një ideje të madhe e të shumë punëve për Shqipërinë, që vazhdon…”, shkruan Rama. /Gazeta Liberale

MIRËMËNGJES😊

MIRËMËNGJES😊Gëzuar ditën e lindjes së forcës më të madhe politike shqiptare, Partisë Socialiste, e cila në 29 vjet ka fituar e ka humbur zgjedhje, ka pasur shkëlqime e rënie, po kurrë nuk e ka bërë gabimin e cënimit të interesit kombëtar dhe gjithnjë ka ditur të ripërtërihet, në rrugën e një ideje të madhe e të shumë punëve për Shqipërinë, që vazhdon… 🇦🇱❤️🤗

Gepostet von Edi Rama am Donnerstag, 11. Juni 2020

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back