Showbiz

Në 10 vjetorin e martesës, çifti i njohur i thotë “Po” njëri-tjetrit

Shkruar nga Liberale

Marrëdhënia e Jessica Biel dhe Justin Timberlake po bëhet më e fortë. Aq e fortë, saqë ata i thanë “po” njëri-tjetrit sërish.

Jessica bëri me dije lajmin e bukur përmes një postimi teksa festonte 10 vjetorin e martesës me këngëtarin e famshëm.

“Të jesh e martuar me ty është aventura e jetës!”, shkroi Biel.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH