Aktualitet

Ndryshimet brenda partisë, Rama takim me Sekretariatin e ri të PS

Shkruar nga Liberale
Ndryshimet brenda partisë, Rama takim me Sekretariatin e ri të PS

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Sekretariatin e ri të PS.

Vetëm pak ditë më parë gjatë Asamblesë Kombëtare, Rama njoftoi ndryshimet brenda partisë.

Mësohet se mbledhja e Ramës është vetëm me Sekretariatin e ri dhe jo me grupin parlamentar.

Më 2 shtator, kryeministri Rama para se të njoftonte emrat e ministrave të rinj për kabinetin qeveritar të mandatit të tretë, propozoi ndryshimet në sekretariate.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH