Globi

"Ndihem seksi", Sharon Stone: Shumë meshkuj dua të kenë marrëdhënie seksuale me mua dhe pse jam 65 vjeç!

Shkruar nga Liberale
"Ndihem seksi", Sharon Stone: Shumë meshkuj dua të kenë

Mosha për Sharon Stone është thjesht një numër. Aktorja me famë botërore, ndonëse tashmë 65 vjeç, ka zbuluar se shumë meshkuj dëshirojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale me të.

“Mendoj se jam më e nxehtë se kurrë”, tha aktorja e njohur për podcastin Ladygang.

“Në moshën 60-vjeçare, njerëzit mendojnë se nuk të shikojnë më. E vërteta është se shumë njerëz duan të flenë me mua si dikur. Nuk është sepse nuk je seksi, por nuk është aq e lehtë për të bërë seks me ty, nuk je aq e lehtë për t’u hequr qafe dhe nuk je aq e lehtë sa për të mbyllur gojën.

Gjithashtu nuk je aq e lehtë sa dikush të kryejë marrëdhënie me ty dhe më pas të të hetë pas. Nuk është se nuk je seksi, je më seksi se kurrë”, u shpreh më tej Stone.

Sipas saj të qenit më me përvojë në jetën reale është më mirë për një marrëdhënie.

“Për shkak se je më e relaksuar, shqetësohesh më pak se si dukesh. Je e mrekullueshme dhe nuk je aq e lehtë”, u shpreh ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH