Sport

Ndërron jetë papritur në moshën 38 vjeçe modelja e famshme, ish-e dashura e Balotelit

Shkruar nga Liberale

Modelja Tabby Brown vdiq tragjikisht në moshën 38-vjeçare. Përveçse ka pozuar për Cosmopolitan  dhe ELLE, londinezja jugore ka punuar edhe për “Playboy”, ka luajtur në The Bachelor të Channel 5 dhe është shfaqur në reklamat për Canon, Virgin Atlantic, AX dhe Lynx. I njohur për shumëkënd si ish-partnerja e futbollistëve Raheem Sterling dhe Mario Balotelli.

Ish-menaxheri i saj konfirmoi vdekjen tragjike për Sun pa specifikuar shkakun.

Miqtë dhe fansat e tronditur shkuan në rrjetet sociale për të nderuar modelen. NayNay shkroi: "Sa dritë që ishe, jashtë përputhej me brendësinë, kaq e bukur" .

“Sinqerisht jam i tronditur dhe i pikëlluar që nuk jeni më këtu. Pusho në paqe të përjetshme Tabby”, shkroi një tjetër. /Liberale.al/

Poll
SHQIPENGLISH