Aktualitet

Ndërron jetë në maternitet foshnja e porsalindur

Shkruar nga Liberale
Ndërron jetë në maternitet foshnja e porsalindur

Një foshnje ka ndërruar jetë në maternitet në kryeqytet sot pas mesnate, rreth orës 00:40.

Policia e Tiranës informon, se foshnja e porsalindur dyshohet të ketë humbur jetën si pasojë e përkeqësimit të shëndetit.

Grupi hetimor vijon punën me veprimet për përcaktimin e shkakut të vdekjes dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH