Aktualitet

Ndërpritet numërimi në Finiq, një anëtar shfaq problememe shëndetësore

Shkruar nga Liberale
Ndërpritet numërimi në Finiq, një anëtar shfaq

Një incident ka ndodhur në një qendër numërimi, por fatmirësisht pa pasoja të mësha,.

Numërimi i votave është ndërprerë pasi njëri nga anëtarët e grupit shfaqi probleme shëndetësore.

Të pranishmit kanë dhënë ndihmën e parë, ndërsa më pas është nisur drejt spitalit.

Teksa humbi ekuilibrin, gjatë rënies dëmtoi edhe pajisjet. Numërimi po rifillon me tre grupe, ndërsa është dëmtuar një monitor dhe një kamera.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH