Aktualitet

Ndërprerja e energjisë tek Kuvendi, shkak një shkëndijë elektrike, zjarrfikësit në vend

Shkruar nga Liberale
Ndërprerja e energjisë tek Kuvendi, shkak një shkëndijë

Një shkëndijë elektrike ka shkaktuar ndërprerjen e energjisë elektrike në Kryesinë e Kuvendit dhe zonën përreth.

Mësohet se shkëndija ka ndodhur në kabinën e vendosur pranë Kryesisë së Kuvendit dhe në vend kanë shkuar forcat zjarrfikëse dhe punonjësit e OSHEE, megjithëse nuk ka pasur flakë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH