Showbiz

Natalie Portman po përpiqet të shpëtojë martesën, pasi zbuloi tradhtinë e burrit me një grua 25-vjeçare

Shkruar nga Liberale
Natalie Portman po përpiqet të shpëtojë martesën, pasi

Natalie Portman po lufton për të shpëtuar martesën e saj pas tradhtisë së burrit të saj. Siç raportojnë burime nga ambienti i saj për "Page Six", aktorja zbuloi se balerini Benjamin Millepid e tradhtoi me një grua 25-vjeçare.

Çifti janë të martuar që nga viti 2012, por vitin e kaluar, ata u përballën me një tjetër krizë në martesën e tyre.

Botimi pretendon se sebepi i sherrit të jetë Camille Étienne, një aktiviste 25-vjeçare që lufton për klimën dhe planetin.

Një burim i afërt me çiftin thotë për Page Six: “Ata nuk janë të divorcuar, ata po përpiqen të zgjidhin problemet e tyre. Beni bën gjithçka që mundet që Natalie ta falë. Ai e do atë dhe familjen e tyre gjithashtu. E vetmja gjë në të cilën ata po fokusohen tani janë fëmijët e tyre”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH