Showbiz

Naomi Campbell pozon si kurrë më parë (FOTO)

Shkruar nga Liberale
Naomi Campbell pozon si kurrë më parë (FOTO)

Modelja e njohur Naomi Campbell u shfaq më seksi dhe më e guximshme se kurrë në fushatën ere të Alexander Wang.

Në moshën 53-vjeçare, ikona e pasarelave është ende një nga gratë më të dëshirueshme në planet. Naomi, e cila ka pozuar e zhveshur para kamerës, me thonj vezullues në të gjithë trupin, ka shkaktuar një furi emocionesh te fansat e saj.

Sipas njoftimit për shtyp të shtëpisë së modës, fushata synon të eksplorojë dhe transformojë femrat e forta, të cilat Naomi i mishëron në mënyrë unike.

[gallery size="full" jnewsslider="true" columns="1" ids="1396430,1396432,1396433,1396435"]

Fansave të modeles u pëlqente pamja e saj, duke komentuar në postimin e Alexander Wang në Instagram: “Na jep më shumë Naomi. Ku ka më shumë foto”, shkruan një tjetër… duke kërkuar: “Postoni më shumë”. “Fjalë për fjalë askush nuk mund ta bëjë si ajo”, ka komentuar një tjetër ndjekës.

Dizajneri Wang, i cili u akuzua për sulm seksual në vitin 2020, komentoi se modelja ishte një "ëndërr" dhe postoi një foto të Campbell me mbishkrimin: "Nuk ka nevojë për prezantim".

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH