Aktualitet

Naftëtarët: Lini mënjanë Kodin Zgjedhor, diskutoni për problemet tona

               Publikuar në : 10:41 - 28/10/20 liberale

Naftëtarëve i kanë bërë një thirrje të veçantë Kuvendit dhe Gramoz Ruçit që të lënë mënjanë Kodin Zgjedhor dhe të diskutojnë në seancë për problemet e naftëtarëve.

“Lini mënjanë Kodin Zgjedhor, diskutoni në seancë për naftëtarët dhe problemet e tyre. Nuk kemi marrë dot leje për tubim për shkak dhe të pandemisë, por greva dhe protesta vazhdojnë.”– tha naftëtari që u prononcua për mediat. /Gazeta Liberale

Tags: , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back