Showbiz

"Na zbuluat...", Dea Mishel: E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin!

Shkruar nga Liberale

Dea Mishel Hoxha ka postuar një foto me Krist Aliajn, krah së cilës shkruan: “jam në një marrëdhënie me Kristin”.

Dy finalistët e “Big Brother VIP 2” kanë publikuar disa foto së bashku, nga prapaskenat e xhirimit ku po filmojnë për “She’s on Top”, programin që nis së shpejti në Top Channel.

Dea Mishel dhe Kristi do të jenë pjesë e jurisë për të dhënë vlerësimet e tyre për konkurrentët.

Ajo nuk ka saktësuar nëse marrëdhënia për të cilën flet është marrëdhënie pune apo mes tyre ka diçka më shumë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH