Aktualitet

MSH: Katër të vdekur nga koronavirusi në vendin tonë

               Publikuar në : 16:09 - 01/08/20 liberale

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar të dhënat në lidhje me koronavirusin. Gjatë 24 orëve të fundit, në dy spitalet Covid kanë humbur jetën 4 persona të prekur.

“Fatkeqësisht, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen në dy spitalet Covid, një 58 vjeçare nga Kurbini dhe një dhe një 71 vjeçare nga Lushnja me disa sëmundje bashkëshoqëruese, një 61 vjeçar nga Durrësi dhe një 67 vjeçar nga Fieri”, thuhet në njoftimin e MSH.

 

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back