Aktualitet

MSH: Humbin jetën dy persona të tjerë me koronavirus

Shkruar nga Liberale
MSH: Humbin jetën dy persona të tjerë me koronavirus

Dy persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në 24 orët e fundit.

"Në 24 orët e fundit 2 qytetarë nuk e kanë fituar dot betejën me Covid19. Një qytetare 45-vjeçare nga Berati dhe një 82 vjeçar nga Kruja, me disa sëmundje bashkëshoqëruese, megjithë përpjekjet e mjekëve, nuk kanë mundur të mbijetojnë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve të të ndjerëve.", njofton MSH. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH