Aktualitet

MSH: Humbin jetën dy persona me koronavirus te Infektivi

               Publikuar në : 10:46 - 14/07/20 liberale

Dy persona me koronavirus kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.

“Në 24 orët e fundit, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen 2 qytetare: Një 64-vjeçare nga Shkodra dhe një paciente 63-vjeçare nga Elbasani, megjithë përpjekjet e stafit mjekësor nuk ka mundur të mbijetojë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u shpreh ngushëllimet familjarëve.”, njofton MSH. /Gazeta Liberale

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back