Aktualitet

MSH: Humbin jetën 4 persona nga koronavirusi

               Publikuar në : 16:38 - 08/08/20 liberale

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar 4 humbje jete në spitalet Covid.

Fatkeqësisht, edhe pas përpjekjeve të mëdha të ekipeve mjekësore, në dy spitalet Covid, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen një 76 vjeçare nga Shkodra, dhe 3 qytetarë nga Tirana; një 50 vjeçar; një 75 vjeçar dhe një 76 vjeçar.

Gjatë 24 orëve të fundit ministria ka njoftuar se janë konfirmuar 124 raste të reja.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back