Aktualitet

MSH: Humbin jetën 4 persona nga koronavirusi

Shkruar nga Liberale
MSH: Humbin jetën 4 persona nga koronavirusi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar 4 humbje jete në spitalet Covid.

Fatkeqësisht, edhe pas përpjekjeve të mëdha të ekipeve mjekësore, në dy spitalet Covid, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen një 76 vjeçare nga Shkodra, dhe 3 qytetarë nga Tirana; një 50 vjeçar; një 75 vjeçar dhe një 76 vjeçar.

Gjatë 24 orëve të fundit ministria ka njoftuar se janë konfirmuar 124 raste të reja.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH