Aktualitet

MSH: 6 të vdekur nga Covid-19 në vendin tonë

Shkruar nga Liberale
MSH: 6 të vdekur nga Covid-19 në vendin tonë

Ministria e Shëndetësisë ka përditvsuar të dhënat në lidhje me koronavirusin në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 6 persona.

"Në dy spitalet COVID, nuk e kanë fituar dot betejën me sëmundjen; një 64 vjeçar nga Kruja, një 79 vjeçare nga Fieri, një 81 vjeçar nga Kukësi, dhe tre qytetarë nga Tirana : një 77 vjeçare, një 80 vjeçar dhe një 82 vjeçar", njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH