Kryesore

MSH: 150 persona fituan betejën me Covid gjatë 24 orëve të fundit

               Publikuar në : 15:52 - 04/09/20 liberale

Gjatë 24 orëve të fundit, 150 qytetarë e kanë fituar betejën me koronvirusin në vend. Lajmin e ka konfirmuar ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

“Gjatë 24 orëve të fundit, 150 qytetarë e kanë fituar betejën me virusin e rrezikshëm!”, shkruan ministrja në një postim në rrjetet sociale.

Prej ditësh numri i pacientëve që shërohen nga koronavirusi është i lartë.

Ndërkaq, vijon të jetë i lartë edhe numri i rasteve të reja dhe fatkeqësisht edhe ai i viktimave.

Tags: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back