Aktualitet

Mrekulli/ Adoleshenti nxirret i gjallë pas 119 orësh nën rrënoja

Shkruar nga Liberale
Mrekulli/ Adoleshenti nxirret i gjallë pas 119 orësh nën

Një tjetër mrekulli nga Turqia. Një djalë 16-vjeçar u nxor i gjallë nga rrënojat e një ndërtese të shkatërruar në qytetin turk të Kahramanmaras, 119 orë pasi tërmeti shkatërrues goditi vendin dhe Sirinë.

Kamil Can u nxor nga rrënojat me një buzëqeshje në fytyrë. Ekipet e shpëtimit thanë se ishin nxitur të kërkonin vendndodhjen pasi dëgjuan zërin e tij që vinte nga poshtë rrënojave.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH