Showbiz

Mozzik publikon foto me kryeminstrin Rama: Strategu më i madh dhe i mençur

Shkruar nga Liberale

Reperi kosovar, Mozzik ka publikuar në rrjetet sociale një foto më kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

Ai e kosideron kreun e qeverisë; një strategj të madh e të mençur.

"Mendimet dhe pëlqimet për njerëzit në politikë gjithmonë i kemi të llojllojshme. Por, strateg më të madh e të mençur se Edi Rama, të paktën gjenerata ime nuk e ka mbërritur. Qe thojnë do pleq: I përpiktë”, shkruan Mozzik krah postimit në Instagram.

Kujtojmë se dje kryeministri Rama ndodhej në Prishtinë, pasi u mbajt mbledhja e përbashkët dy qeverive.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH