1

“Motra, më e mirë se ti”, Dojna Mema i kthehet e revoltuar ndjekëses

               Publikuar në : 14:34 - 11/09/20 liberale

Së fundmi edhe motra e Dojnës, Mikela është bërë një vajzë e njohur në rrjet, falë postimeve të moderatores. Mikela ka fituar simpatinë e fansave dhe një prej tyre i ka shkruar Dojnës duke bërë një krahasim.

“Oh, sa zë të ëmbël dhe të bukur ka! Mos u bëj xheloze, por është më e mirë se ti”, shkruan ndjekësja në videon ku Dojna shfaqet duke filmuar të motrën.

Dojna nuk arrin ta kuptojë arsyen se përse duhet të bëhen këto lloj krahasimesh dhe i kthehet: “Besoj se pas atyre që pyesin virgjërinë, vendin e dytë për injorancën e zënë këta që bëjnë krahasime me motër-motër, mam-gocë dhe komentojnë ‘Mos u bëj xheloze!’”

Në postimin e radhës në Instastory, moderatorja shton: “Ose shprehja më injorante që ekziston është: ‘Më mirë e oma se e bija’.”

<
>
-640-0-5f5b6103e0326 -640-0-5f5b61040e06b

Tags: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back