Aktualitet

Motoristi dhe taksisti, sherr në mes të rrugës në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Motoristi dhe taksisti, sherr në mes të rrugës në

Vetëm pak metra larg Drejtorisë së Policisë së Tiranës një motorist dhe taksist janë konfrontuar fizikisht.

Shkak i këtij sherri u bë parakalimi gabuar nga taksia.

Kaq ka mjaftuar që motorristi të lërë në tokë motorrin e të nis përleshjen në rrugë me taksistin.

Pak momente më vonë janë afruar njësia Shqiponja e policisë duke marrë në pyetje të dy protagonistët e sherrit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH