Aktualitet

Motori përfundon në kanal, plagoset drejtuesi në Lezhë

Shkruar nga Liberale
Motori përfundon në kanal, plagoset drejtuesi në Lezhë

Një aksident automobilistik është regjistruar në Merqi, të Lezhës, pasditen e sotme.

Një motor ka humbur kontrollin dhe për pasojë ka dalë nga rruga.

Mësohet se si pasojë e aksidentit është plagosur drejtuesi i motorit, i cili është dërguar në spital.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH