Aktualitet

Moti/ Ulen pak temperaturat sot

Shkruar nga Liberale
Moti/ Ulen pak temperaturat sot

Sot parashikohet mot i kthjellët me temperatura të larta, ndërsa në zonat malore, kryesisht në zonat verilindore do të ketë dhe zhvillim të vranësirave, të cilat mund të sjellin reshje në formën e shtrëngatave.

Sot temperaturat do të pësojnë një rwnie të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga 17º në 28ºC, në zonat e ulëta nga 22ºC në 35ºC dhe në zonat bregdetare nga 24°C në 36ºC.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH