Aktualitet

Moti/ Ulen me disa gradë temperaturat

Shkruar nga Liberale

Moti sot do të jetë i kthjellët në zonat bregdetare dhe të ulëta.

Temperaturat do të vijojnë të ulen në mëngjes dhe mesditë, duke luhatur vlerat ditore nga 14-37 gradë Celsius.

Moti sipas Meteoalb: 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH