Aktualitet

Moti/ Temperaturat sot deri në 34 gradë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Temperaturat sot deri në 34 gradë

Moti do të jetë me diell në zonën perëndimore dhe vranësira të pakta në zonat përreth maleve.

Temperaturat në mëngjes do të luhaten nga 13-19 gradë, ndërsa në mesditës do të zbresin duke luhatur 29°C deri në 32-34°C.

Era do të fryjë me drejtim veriperëndim në shpejtësinë 8-10 m/sek, duke shkaktuar dallgë deri në 4 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH