Aktualitet

Moti/ Temperaturat deri në 39 gradë

Shkruar nga Liberale
Moti/ Temperaturat deri në 39 gradë

Moti sot do të jetë me kthjellime, por do të shoqërohet edhe me reshje shiu.

Temperaturat do të jenë 19-24 gjatë ditës 36 °C në veri deri në 35-39°C në zonat e ulëta dhe bregdetare.

Era do të fryjë me drejtim veri-perëndim me shpejtësi 7-12 m/sek, duke shkaktuar dallgëzim 3-4 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH