Aktualitet

Moti/ Temperatura deri në 33 gradë C

Shkruar nga Liberale
Moti/ Temperatura deri në 33 gradë C

Moti sot do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare.

Temperaturat parashikohen:

në zona malore 13 deri 27°C

në zona e ulëta 16 deri 33°C

në zona bregdetare 17 deri 31°C

Era do të fryjë nga juglindja e veriperëndimi e lehtë e mesatare në bregdet duke u shoqëruar me valëzim në dete të forcës 1-2 ballë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH